Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme poskytnúť rozsiahle služby v oblasti stolárskej výroby,
ako aj spracovať kvalitné návrhy, poradiť a odporučiť voľbu kvalitných materiálov pri riešení Vašich projektov nami.

Drevostavby

Do nášho portfólia patria z veľkej časti stavby z dreva rôzneho charakteru. Projekty drevostavby dokážeme rozpracovať do najmenších deitalov. Drevovýroba je disciplína, ktorá ponúka mnoho možností realizácie a mi ju dokážeme jednoznačne využiť. Stačí nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami a my sa pokúsime vyjsť Vám čo najviac v ústrety.

Altánky

S obľubou sa púšťame do stavby altánku. Každý projekt pre altánok je temer našou srdcovou záležitosťou v každom bode. Od merania, návrhu, výroby, až po záverečné a dokončovacie práce pred odovzdaním. Záhradný altánok, ktorý tvoria pevné opory, spolu s dokonalou strechou vytvoria priestor vhodný pre Vás a Vaše rodinné posedenia. Budeme radi, ak Vám altán zhotovíme práve my.

Zastrešenie domu a terasy

Dokážeme poskytnúť takisto aj služby týkajúce sa zastrešenia domu či zastrešenia terasy. Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade, ak je potrebná renovácia strechy, alebo kompletná konštrukcia novej drevenej strechy. Nami stavané strechy sú pevné, kvalitné a vyhotovené s dokonalou precíznosťou.

Terasy a pergoly

Montáž terasy alebo vyhotovenie pergoly terasy sú projekty, s ktorými sa dokážeme vždy popasovať viac než dobre. Drevené terasy sú dokonalým prvkom skrášľujúcim celý koncept bývania. Terasy v záhrade poskytnú v letnom období vždy príjemne strávené chvíle v spoločnosti rodiny.

Sauny

Máme rozsiahle skúsenosti s výrobou sauny, ktorú Vám na území Slovenska ponúkne málo ktorá firma. Sauny na mieru špeciálne podľa vašich predstáv a parametrov zhotovíme tak, aby spĺňali požadovanú funkciu a zároveň boli komfortným miestom pre Vás a Vašich známych.

Kuchynské linky

Ak je Vašim problémom obmedzený priestor a s tým spojená malá kuchynská linka, netrápte sa hľadaním. Dovoľte nám, aby sme pre Vás kuchynskú linku na mieru vyrobili my. Po precíznom nameraní priestorov, vytvoríme návrhy a následne vyrobíme linku podľa Vašich preferencií. V prípade požiadaviek zapracujeme do kuchynskej linky aj výstrednejšie prvky alebo barový pult.

Dvere a brány

Odporučíme Vám materiál, zodpovedne spracujeme vhodný návrh dizajnu pre interiérové dvere alebo dvere do exteriéru, ktoré budú viac než len povinným elementom bezpečného bývania. Drevené oplotenie domu či drevené brány na mieru chránia súkromie Vášho domu, preto si dáme vždy záležať a dbáme na precíznosť.

Nábytok na mieru

Máme rozsiahle portfólio a skúsenosti s výrobou domáceho nábytku na mieru. Pestrá škála použiteľných materiálov, spoločne s Vašou predstavou a našou pracnosťou, dokáže v dostupnom priestore vykúzliť skutočne oku lahodiace prvky nábytku, či už je predmetom výroby vstavaná skriňa alebo kvalitná drevená posteľ.

Iné stavby z dreva

Týmto zoznamom naše možnosti a schopnosti nekončia. Určite nájdeme vhodné riešenie pre Vaše projekty, a preto nás neváhajte kontaktovať. Kontaktná osoba : Ján Šandala, na tel. čísle: 0907 920 506. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Ukázať všetky referencie
Ak máte špecifické požiadavky na výrobu, neváhajte nás kontaktovať a spýtajte sa na dostupnosť výroby Vášho konkrétneho projektu : 0907 920 506